logo

0
https://bsd.ua/ /ua/zamovlennia-online/cart/view /ua/zamovlennia-online/product/view /ua/zamovlennia-online/cart/delete https://bsd.ua/components/com_jshopping/files/img_products 2 ГРН ✔ Product in cart Product added to cart Go to cart Remove Products: Sum total Do not set additional parameters


Вишка-тура BSD TOWER X-1200

Наличие: На складі
Ціна: 5357.40 ГРН
в т.ч. 20 % ПДВ
Виберіть висоту:
Кількість: 

Короткий опис

BSD TOWER X-1200 Вежа будівельна пересувна зборно - разбірна,  презначена для проведення монтажных, ремонтнх та оздоблювальних робіт, як зовні, так і в середені будівлі,  розміщення рабочих  матеріалів беспосередньо  в зоні прведення робіт.

 ОСНОВНІ ХАРАКТИРИСТИКИ

Максимальна висота вишки 19.8 м 
Максимальна висота робочої площадки 18.7
Висота секції вишки 1,5 м
Крок настила по висоті 0,5 м 
Габаритний розмір вишки:    Довжина / Ширина   2 / 1,2 м
Розмір рабочої площадки:  Довжина / Ширина 1,9 / 1,1 м 
Габаритний розмір платформи:  Довжина / Ширина 2,4 /1,3 м
Настил з лядою 2 шт
Нормативная поверхностная нагрузка  200 кг/м2

 

Пересувна вишка - тура «BSD Tower X» являє собою просторову конструкцію баштового типу з рамних стійок - сходів, що мають три ступені.

На вертикальні сходи паралельно встановлюються горизонтальні ригеля. Для забезпечення жорсткості горизонтальні ригеля за допомогою прапорцевим замків з'єднуються між собою стяжками - діагоналями.

Дві сходи, два горизонтальних ригеля і чотири діагоналі утворюють секцію Перша секція встановлюється на дві бази, які з'єднані між собою діагональним ригелем і утворюють платформу.

Платформа з першої секцією і настилом утворює базовий блок

Усі наступні по висоті секції називаються - «добірна секція»

Платформа має чотири гвинтові опори і чотири колеса. Колеса служать для пересування вишки. Гвинтові опори компенсують нерівності опорної поверхні.

Для забезпечення стійкості вишка додатково забезпечується бічними упорами - стабілізаторами, які кріпляться хомутами до основної конструкції вишки.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support