1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

ВХІД ТА РЕЄСТРАЦІЯБудівельні риштування BSD FS 42

Риштування рамні приставні універсальні (скорочено РРПУ) "BSD-FS42", виробництва української компанії ТОВ "БСД".
Риштування "BSD-FS42" є одним з найпопулярніших продуктів лінійки будівельного обладнання яке випускається під торговою маркою "BSD". Наша компанія вже білше 10 років працює на ринку будівельного устаткування. Ми маємо виликий досвід не тільки у виробництві а також і в монтажу будівельніх риштувань. Тому наші риштування зроблені з врахуванням усіх недоліків які присутні в риштуваннях такого типу. Ми прибрали усі зайві комплетуючі і переробили основні таким чином, що отримали додаткові можливості. Наприклад наші рамні риштування можна монтувати на виликих перепадах висот, у тому числі на сходових маршах.

Основними елементами рамних риштувань є  стійки-рами (далі рами) - рама прохідна і рама універсальна. Рама прохідна має відстань між горизонтальними перетинками 1,5м, що дозволяє без додаткових елементів виконувати роботи з облицювання фасадів цеглою або плиткою, а для утеплювальних, штукатурних та інших робіт робоча висота ярусу може складати 2,5м .  Рама універсальна має 4 перетинки на відстані 0,5м. та шість  замків,  вона використовуеться у якости торцевого огородження та драбини, крім того з універсальних рам можна скласти вежу-туру або невеличкі підмостки. ( Для монтажу виликої площі риштувань ми рекомендуємо використовувати навісні монтажні драбини.)

Основними монтажними елементами РРПУ є горизонтальні та диагональні зв'язки, (далі "горизонталі" і "диагоналі"). Горизонталі і диагоналі вироблені методом штампування, вони забеспечують геомтричну точність та жорсткість конструкції риштувань.
У риштуваннях "BSD-FS42", диагоналі можуть кріпитись не тільки в одному ярусі риштувань, але і скріпляти яруси між собою, що надає риштуванням більшої жорсткості та надійності.
Мудриці кажуть, що немає нічого складнішого ніж робити прості речі. Ми вкладаємо свою душу, силу і розум, щоб зробити прості речі, ще простішими, надіїнішими і доступнішими.

Замовити дзвiнок

Заказать обратный звонок

Provide us with your phone number

Заказать обратный звонок

Your callback has been sent sucessfully

Error

That captcha was incorrect. Try again

Подпишитесь на рассылку

Кто на сайте

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі