1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

ВХІД ТА РЕЄСТРАЦІЯ« БСД » - будівельне обладнання 21 століття «

« БСД » - виробнича інноваційна компанія, що активно розвивається використовує у своїй роботі сучасні технології з виготовлення, постачання та обслуговування будівельних риштувань, вишок -тур, підмостків, мобільних огорож , комплектуючих до будівельних риштувань, опалубки та іншого обладнання пов'язаного з монтажними , ремонтними , будівельними та оздоблювальними роботами.

« БСД » - компанія фахівців високого професійного рівня здатних вирішити будь-які завдання у сфері виробництва риштувань будівельних , вишок-тур, підмостків, рекламних стендів, опалубки , комплектуючих до будівельних риштувань і опалубки, різного виду огороджувальних систем використовуючи сучасні технології, обладнання , якісні матеріали та власний багаторічний досвід роботи на найбільших виробничих підприємствах як в Україні так і за кордоном.

«БСД» -це завжди гарантія якості, професійного консультування в підборі потрібного будівельного обладнання, високого рівня сервісного обслуговування, якості виготовлення, мобільності і надійності у виконанні термінів виготовлення і поставки.

Гнучка система знижок, що надаються дозволяє знайти вирішенні для кожного клієнта, використовуючи при цьому індивідуальний підхід.

«БСД» - це Ваш надійний партнер на довгі роки взаємовигідного співробітництва, що вміє цінувати дружбу, і готовий прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Замовити дзвiнок

Заказать обратный звонок

Provide us with your phone number

Заказать обратный звонок

Your callback has been sent sucessfully

Error

That captcha was incorrect. Try again

Подпишитесь на рассылку

Кто на сайте

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі