1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

ВХІД ТА РЕЄСТРАЦІЯгрн с (ПДВ)

 

Що таке будівельні риштування і для чого вони потрібні? Будівельні риштування в сучасному світі являють собою міцну, надійну залізну конструкцію, яка швидко і зручно збирається з окремих елементів. Іншими словами кажучи риштування будівельні - це тимчасова металева система, призначена для забезпечення проведення висотних робіт. Сучасні будівельники висувають масу вимог до будівельних риштувань. Це і легкість, і надійність, і зручність монтажу, і універсальність, і звичайно ж доступність.

  Риштування будівельні діляться за своїм призначенням. Для обробки, утеплення та облицювання фасаду застосовуються полегшені фасадні риштування (рамні та клино-хомутові), для цегляної кладки застосовуються більш важкі будівельні риштування (ригелі, хомутові, клинові). Наша компанія «БСД» на ринку України представляє універсальні будівельні риштування "BSD42" і "BSD48", які підійдуть для виконання багатьох завдань. Тому, вирішивши купити собі будівельні риштування потрібно враховувати кілька факторів: - які типи робіт будуть проводитися, на якій висоті будуть проводитися роботи, складність фасаду і поверхня уздовж фасаду будівлі на яку будуть встановлюватися будівельні риштування нашого виробництва.

Риштування будівельні рамні , полегшені ( універсальні ) - найпопулярніший вид риштувань вироблені компанією « БСД ».

Рамні будівельні риштування вважаються найпоширенішим , зручним, практичним і недорогим типом риштувань. Вони використовуються в Україні для фасадно -оздоблювальних робіт на висоті до 40 метрів. Розроблені і запущені у виробництво «риштування будівельні рамні , полегшені ( універсальні )» в Україні компанією « БСД » і потрапили на український ринок тільки на початку 2009 року. Рамні універсальні будівельні риштування "BSD42" і "BSD48" швидко витіснили звичайні рамні та клино-хомутові риштування і стали популярними. Завдяки більш зручної конструкції, легкій вазі і універсальності використання. До того ж рамні універсальні будівельні риштування "BSD42" і "BSD48" більш стійкі на відміну від аналогів інших виробників. Обумовлено це тим, що при розробці даного типу риштувань нашою компанією були враховані всі плюси і мінуси даного асортименту продукції на ринку будівельного обладнання України.

Риштування будівельні рамні, полегшені (універсальні) "BSD42" і "BSD48" - це обладнання 21 го століття.

Замовити дзвiнок

Заказать обратный звонок

Залиште cвiй телефон i ми передзвонимо у зручний для Вас час!

Заказать обратный звонок

Your callback has been sent sucessfully

Error

That captcha was incorrect. Try again

Подпишитесь на рассылку

Кто на сайте

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі